STLED25JR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLED25JR Image
Imazhi mund të jetë përfaqësim. Shihni specifikimet për detajet e produktit.
Përmbledhja e artikullit
Pjesa e Numrit: STLED25JR
Prodhuesi / Markë: STMicroelectronics
Përshkrim i produktit IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP
datasheets: STLED25JR.pdf
Statusi i RoHs Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Gjendja e stoqeve 23955 pcs stock
Anije nga Hong Kong
Mënyra e dërgesës DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 23955 pcs
Referenca e Çmimit (Në Dollarë Amerikanë)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Kërkoni Cituar
  • Qty:
Ju lutemi na jepni çmimin tuaj të synuar nëse sasi më të mëdha se ato që shfaqen.
  • Pjesa e Numrit
  • Emri i Kompanise
  • Emri i kontaktit
  • E-mail
  • mesazh
Specifikimet e STLED25JR
Pjesa e Numrit STLED25JR prodhues STMicroelectronics
Sasia e disponueshme 23955 pcs Fleta e të dhënave STLED25JR.pdf
Furnizimi me tension (Min) 2.3V Furnizimi me tension (Max) 5.5V
Prodhimi i tensionit 8.8V lloj DC DC Regulator
topologji Step-Up (Boost) Paketa e Pajisjes Furnizuese 12-FlipChip (1.4x1.8)
seri - paketim Original-Reel®
Paketa / Rasti 12-UFBGA, FCBGA Emra të tjerë 497-13038-6
Temperatura e punës -30°C ~ 85°C (TA) Numri i rezultateve 5
Lloji i montimit Surface Mount Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited)
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ndërrimi i brendshëm Yes
frekuencë 2.5MHz dimming PWM
pershkrim i detajuar LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 125mA 12-FlipChip (1.4x1.8) Aktual - Output / Channel 125mA