STS2DPF80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS2DPF80 Image
Imazhi mund të jetë përfaqësim. Shihni specifikimet për detajet e produktit.
Përmbledhja e artikullit
Pjesa e Numrit: STS2DPF80
Prodhuesi / Markë: STMicroelectronics
Përshkrim i produktit MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC
datasheets: STS2DPF80.pdf
Statusi i RoHs Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Gjendja e stoqeve 45637 pcs stock
Anije nga Hong Kong
Mënyra e dërgesës DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45637 pcs
Referenca e Çmimit (Në Dollarë Amerikanë)
1 pcs
Kërkoni Cituar
  • Qty:
Ju lutemi na jepni çmimin tuaj të synuar nëse sasi më të mëdha se ato që shfaqen.
  • Pjesa e Numrit
  • Emri i Kompanise
  • Emri i kontaktit
  • E-mail
  • mesazh
Specifikimet e STS2DPF80
Pjesa e Numrit STS2DPF80 prodhues STMicroelectronics
Përshkrim MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 45637 pcs Fleta e të dhënave STS2DPF80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Paketa e Pajisjes Furnizuese 8-SO
seri STripFET™ RDS Në (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 1A, 10V
Fuqia - Max 2.5W paketim Cut Tape (CT)
Paketa / Rasti 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Emra të tjerë 497-8040-1
Temperatura e punës 150°C (TJ) Lloji i montimit Surface Mount
Kapaciteti i hyrjes (Ciss) (Max) @ Vds 739pF @ 25V Ngarkesa e Portës (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V
Lloji FET 2 P-Channel (Dual) FET Feature Logic Level Gate
Drain to Voltage Burimi (Vdss) 80V pershkrim i detajuar Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 80V 2A 2.5W Surface Mount 8-SO
E tanishme - Drain vazhdueshëm (Id) @ 25 ° C 2A Numri bazë i pjesës ST*2DPF