SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Imazhi mund të jetë përfaqësim. Shihni specifikimet për detajet e produktit.
Përmbledhja e artikullit
Pjesa e Numrit: SCFS10000
Prodhuesi / Markë: Semtech
Përshkrim i produktit DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
datasheets: SCFS10000.pdf
Statusi i RoHs Përmban plumb / RoHS jo-në përputhje
Gjendja e stoqeve 332 pcs stock
Anije nga Hong Kong
Mënyra e dërgesës DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referenca e Çmimit (Në Dollarë Amerikanë)
25 pcs
Kërkoni Cituar
  • Qty:
Ju lutemi na jepni çmimin tuaj të synuar nëse sasi më të mëdha se ato që shfaqen.
  • Pjesa e Numrit
  • Emri i Kompanise
  • Emri i kontaktit
  • E-mail
  • mesazh
Specifikimet e SCFS10000
Pjesa e Numrit SCFS10000 prodhues Semtech Corporation
Përshkrim DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Përmban plumb / RoHS jo-në përputhje
Sasia e disponueshme 332 pcs Fleta e të dhënave SCFS10000.pdf
Tensioni - Mbikalimi i pikut (Max) Standard Tensioni - Përpara (Vf) (Max) @ Nëse 1.5A
Tensioni - Ndarja - seri -
RoHS Status Bulk Koha e rikthimit të rikthimit (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistenca @ Nëse, F - polarizim Axial
Temperatura e punës - kryqëzim 150ns Lloji i montimit Through Hole
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Numri i Pjesës së Prodhuesit SCFS10000
Përshkrimi i zgjeruar Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Dioda Konfigurimi 5µA @ 10000V
Përshkrim DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Aktual - Rrjedhja e kundërt @ Vr 19.8V @ 3A
Aktual - Mesatarja e korrigjuar (Io) (per Diodë) 10000V (10kV) Kapaciteti @ Vr, F -55°C ~ 150°C