DNR30US05
XP PowerXP Power
DNR30US05 Image
Imazhi mund të jetë përfaqësim. Shihni specifikimet për detajet e produktit.
Përmbledhja e artikullit
Pjesa e Numrit: DNR30US05
Prodhuesi / Markë: XP Power
Përshkrim i produktit AC/DC CONVERTER 5V 30W
datasheets: DNR30US05.pdf
Statusi i RoHs Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Gjendja e stoqeve 2590 pcs stock
Anije nga Hong Kong
Mënyra e dërgesës DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2590 pcs
Referenca e Çmimit (Në Dollarë Amerikanë)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Kërkoni Cituar
  • Qty:
Ju lutemi na jepni çmimin tuaj të synuar nëse sasi më të mëdha se ato që shfaqen.
  • Pjesa e Numrit
  • Emri i Kompanise
  • Emri i kontaktit
  • E-mail
  • mesazh
Specifikimet e DNR30US05
Pjesa e Numrit DNR30US05 prodhues XP Power
Përshkrim AC/DC CONVERTER 5V 30W Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 2590 pcs Fleta e të dhënave DNR30US05.pdf
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 5V
Tensioni - Izolimi 3kV Tensioni - Input 90 ~ 264 VAC
lloj Enclosed Madhësia / Dimensioni 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
seri DNR Fuqia (watts) 30W
Emra të tjerë 1470-1097 Temperatura e punës -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numri i rezultateve 1 Lloji i montimit DIN Rail
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) Not Applicable Ngarkesa minimale e kërkuar No
efikasitet 79% pershkrim i detajuar Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input
Aktual - Dalje (Max) 6A miratimet CE
Aplikimet Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
ngarkesë
FedexDHLUPSTNT
GARANCIA PAS-SHITJES
Lidhje të ngjashme
Produkte të ngjashme
DNR30US12
DNR30US12
Prodhuesit: XP Power
Përshkrim: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Në magazinë: 2226 pcs
Shkarko: DNR30US12.pdf
RFQ
DNR24A
DNR24A
Prodhuesit: Crouzet
Përshkrim: CONTROL LIQ LEVEL 24VAC DIN RAIL